Засідання педагогічної ради Харківської спеціальної школи  #12

Останні тижні посилися ворожі обстріли нашої держави.  Повітряні тривоги на території всієї країни та  безпосередньо Харкова.

Але жодні агресивні дії ворога не зможуть зламати морального духу вчительської  спільноти  Харківська Спеціальна

Сьогодення вимагає від  нас створення безпечного освітнього середовища  вільного від будь-якого  виду насильства. Щоб створити такі умови і виховати світлу, красиву Людину, сучасний вчитель має усвідомити всю благородність та серйозність свого призначення.

Якісна освітня система передбачає створення такої школи, у якій буде приємно і безпечно  навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати ці знання у житті враховуючи реалії  та виклики війни.

Безпека  учасників освітнього  процесу стоїть на першому місці.

Саме ці питання стали предметом обговорення на засіданні педагогічної ради

Харківської  спеціальної  школи  #12.

Харків – залізобетон!☝

Віримо в ЗСУ🇺🇦💙💛