Педагогічна рада на тему:  «Забезпечення комфортних й безпечних умов для навчання і виховання учнів в сучасному освітньому середовищі вільному від насильства та дискримінації»

26 жовтня  в Харківській спеціальній школі 12  відбулася педагогічна рада на тему :   «Забезпечення комфортних й безпечних умов для навчання і виховання учнів в сучасному освітньому середовищі вільному від насильства та дискримінації» На якій було розглянуто такі питання:

1.Створення безпечного освітнього середовища під час дистанційного навчання в умовах війни. Сопельняк Н.Ю.

2.Попередження булінгу в освітньому середовищі.  « Ми всі можемо це зупинити!»  Коновалова Т.І.

3.Запобігання та протидія дискримінації в освітньому середовищі. Щербакова А.Г.

4.Толерантність як показник компетентності педагога в умовах сьогодення. Коновалова С Є.