Засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного напрямку

27 жовтня відбулося засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного напрямку. Темою засідання був обмін досвідом проведення онлайн-уроків.

Під час дистанційного навчання вчителям доводиться щодня думати над тим, як цифровізувати звичну подачу навчального матеріалу. Ми використовуємо веб-ресурси, застосунки, мобільні додатки, тощо. Всі ці мультимедійні технології роблять процес навчання більш технологічним та результативним, новизна пробуджує в учнів пізнавальний інтерес. Але зацікавленість дітей в навчанні треба постійно підживлювати.

Вчителі природничо-математичного напрямку обмінюються досвідом, щоб допомогти один одному урізноманітнити онлайн-заняття. Це не тільки цікаві інтелектуальні вправи, а і розвиваючі фізичні вправи, що допомагають збалансувати роботу півкуль великого мозку та покращити пам’ять.