Довгоочікувані канікули

Довгоочікувані канікули!!!!!🎉У вчителів 👩‍🏫👨‍🏫є можливісь відволіктися від уроків і зайнятись самоосвітою та організаційно-методичною роботою📖📚📚!!!

24 жовтня відбулося засідання методичного об’єднання вчителів кафедри суспільно- гуманітарного напрямку

Тема засідання: «Формування моделі соціально адаптованої особистості слабозорого учня в освітньому процесі спеціальної школи».

Були обговорені питання співпраці, обміну досвідом, розроблення спільних проєктів з метою урізноманітнення подачі матеріалу школярам, використання дистанційних інформаційних технологій ‍💻у сучасному навчальному процесі.

А у вчителів кафедри естетично-технічного напрямку 24 жовтня  відбулося засідання методичного об’єднання.

Тема засідання: “Проєктування освітнього процесу.».

Були обговорені питання співпраці, обміну досвідом, використання дистанційних інформаційних технологій 💻у сучасному навчальному процесі та в умовах сьогодення.