Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми – це злочин, в якому жертвами можуть бути всі: чоловіки, жінки, діти. Сучасні форми експлуатації та нові виклики, що їх переживає світ і Україна зокрема, створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення. Одна з найпростіших і найважливіших речей, які ми можемо зробити для боротьби з торгівлею людьми – це навчати себе та інших. Просвіта є ключем припинення циклу торгівлі людьми до того, як вона почнеться. Тому сьогодні в КЗ “Харківська спеціальна школа № 12″ відбувся просвітницький захід ” Людина – не товар! Стоп! Торгівлі людьми!”. Учні 6-12 класів під час заходу ознайомилися з формами торгівлі людьми, правилами безпечної поведінки, презентованими учасниками освітнього процесу, сайтами з правилами , алгоритмами дій, що допомогають убезпечитися та захистити своє життя, чат-ботом в Telegram «Залишайся в безпеці». Отриманні знання закріпили за допомогою тематичної гри в Kahoot!, а завершили захід вправою” Дерево порад”, де на базі тих знань, що отримали протягом конференції, побули експертами та дали поради людині, яка збирається за кордон. Ознайомлені – означає захищені! Сподіваємося, що цей просвітницький захід допоможе нашим учням протистояти викликам сьогодення, що можуть призвести до потрапляння в небезпечні ситуації.