Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

Щороку на початку листопада в нашій школі проводиться Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо – транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

Підсумком цього тижня у початковій школі стала інтерактивна бесіда «Азбуку міста завчи до ладу, щоб не потрапити раптом в біду!». Під час заходу діти мали змогу наживо поспілкуватися зі шкільним поліцейським, старшим лейтенантом поліції Мамоненко Микитою Сергійовичем, про правила безпечної поведінки на дорозі в умовах воєнного стану. А потім в ігровій формі діти повторили та закріпили вже відомі їм правила дорожнього руху.