Народні символи України

13 листопада 2023 року у виховній групі 2 – х класів

(вихователь Лялюк Н.О.) відбувся відкритий захід на тему «Народні символи України».

Гортаючи сторінки цього усного журналу, діти дізналися більше про українські народні символи, що оспівані не одним поколінням українців у піснях і легендах; використовуються в обрядах та звичаях; вишиті на сорочках та рушниках.

Народи світу дуже відрізняються одягом, традиціями, звичаями, уподобаннями. У кожного з них є свої національні святині, улюблені речі, дерева, тварини. Називаючи народний символ, можна дізнатися, про яку країну йде мова. Під час заходу діти зіграли у дидактичну гру «Народні символи та обереги», під час якої вони закріпили набуті знання та познайомилися з символами та оберегами інших країн світу. А потім “прокачали” зорову пам’ять, виконавши вправу на платформі Wordwall.