Міжнародний День зору

Щорічно, у другий четвер жовтня, весь світ відзначає Міжнародний День зору! Дата була ініційована Всесвітньою організацією охорони здоров’я щоб привернути увагу до проблем зору та розвитку офтальмологічних захворювань. Наша школа, як ніхто, має пряме відношення до цієї проблеми.

Вихователем нашої школи Бардаковою Н.Б., було проведено цікавий інформаційно – ігровий захід, «Я бачу світ серцем», де було розкрито причини, профілактику та правила збереження зору, а також роль зорової гімнастики для покращення зору. На конкретних прикладах було доведено, як люди перемагаючи біль, знаходять сили йти далі.