Вільні творять майбутнє

Сьогодні 21.11.2023 в Комунальному закладі “Харківська спеціальна школа 12”  Харківської обласної ради відбувся загальношкільний захід “Вільні творять майбутнє” до Дня Гідності та Свободи.

21 листопада всі українці світу об’єднуються у єдиний нескорений дух мужності та патріотизму!

Загублені життя Небесної Сотні дали відлік нової ери в країні — прокинувся дух нації, свободи та прагнення радикальних змін! Відродження української нації та держави стали ознакою того, що події на Майдані об’єднали нас, змінили та дали необхідний поштовх.

Згадаємо добрим словом тих, хто віддав життя за незалежність України: хто боровся за свободу вибору на Майдані, хто продовжує відстоювати незалежність країни зі зброєю в руках. Щиро ВАМ дякуємо!

Щодня, кожен з нас працює та робить усе можливе, аби світ побачив нову Україну!

Всіх із Днем Гідності та Свободи! Слава Україні!