Життєвий капітал

«Виклики – це те, що робить життя цікавим, а їх подолання – це те, що робить життя сенсом». – Джошуа Дж. Марін

Учитель історії та фінансової грамотності Павло Крилов як амбасадор Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та представник Ділового клубу “Партнер” в рамках реалізації та з метою масштабування нашого Національного проєкту з фінансової грамотності провів чергову гру-тренінг соціально-економічного симулятора з управління ресурсами «Життєвий капітал» з учнями Харківської спеціальної школи  № 12.

Здійснилося!В нашому молодому Клубі фінансової грамотності знаменна подія – є перший переможець – Ілля! Він зумів вийти на велике коло фінансової свободи та досягти своєї мрії! Ось, що значить наполеглива праця, відповідальний підхід до справи та підтримка тренера та команди!

Хочу відзначити і дівчат!Сьогодні відбувся перший вихід жіночої частини нашої команди на ВЕЛИКЕ КОЛО!!!Це вже успіх!

Подолано страх перед великими інвестиціями (А це вже мінус одна фобія). Прокачано впевненість у своїх силах та знаннях! (LEVEL UP).

ДЯКУЮ ВСІМ ЗА ГРУ! Дякуємо пані Юлії та дитячому центру «КІМНАТА ПІДТРИМКИ» проєкт безкоштовної психологічної допомоги