«Українці, які змінили світ»

22 листопада у  КЗ «ХСШ №12» на платформі ZOOM відбувся загальношкільний тематичний захід, який підготувала і провела вихователь О.В. Полякова,  «Українці, які змінили світ».  Ця відео презентація дала змогу дітям  і дорослим дізнатися більше нового і цікавого про наших співвітчизників, які зробили неабиякій внесок у світову скарбницю винаходів й принциповим чином змінили наш світ на краще. Серед них видатні вчені, винахідники, письменники, музиканти, обдаровані лікарі тощо. Вони внесли свій визначний внесок в світову історію , тим самим прославили свою країну .                                                                                                                                 Україна завжди була представлена на світовій арені талановитими, неординарними та сміливими вихідцями, які в різний час, в різних куточках світу та в різних царинах змінювали світ: від французького балету до голлівудського кінематографу.  Українці дуже талановитий, освічений  та креативний народ.  Тому нам є ким пишатися.                              Бути українцем сьогодні — це рухатися вперед, бути активним і цілеспрямованим, прагнути відбудовувати і боронити рідну країну, вивчати українську мову і бажати нею розмовляти, мати інтерес до культурної спадщини України, її історії та традицій.