Війна завдала серйозних руйнувань освітній інфраструктурі  України

Війна завдала серйозних руйнувань освітній інфраструктурі  України, не стала винятком  в цій безглуздий війні і Харківська спеціальної  школа № 12, де до 24.02.2022 отримували корекційні послуги та здобували освіту 260 дітей Харківщини з  різним ступенем порушенням зору.

Попри всі  перешкоди  педагогічні працівники ні на мить не  зупинили освітній процес в  нашій школі. На передодні  нового 2022/2023 навчального року  від Департаменту  науки  і освіти Харківської обласної (військової) адміністрації за підтримки  UNICEF   кожен вчитель отримав  освітянську зброю у вигляді найсучасніших ноутбуків.

З 1 вересня завдяки  Вам  та сучасним  технологіям  діти продовжать здобувати освіту  і  разом  ми  зробимо все можливе для збереження і розвитку  майбутнього нашої держави, наших незвичайних дітей.  Об’єднуємо зусилля, щоб Україна постала країною освічених людей незважаючи на війну. Слава Україні!