У кожного свій фронт‼

Ми освітяне маємо піклуватися про майбутнє нашої держави.

Як витримати цей жахливий виклик під назвою  – війна  і гідно розпочати освітній процес 2022/2023 навчального року ?

Сьогодні, 29 серпня 2022 року  відбулось засідання педагогічної ради в форматі  серпневої (не)конференції Ed Camp. Незважаючи на   виклик часу – пріоритетною місією нашого  закладу  залишається якісна освіта учнів. На запропонованих сессіях  від небайдужих людей, що зрощені в Україні Сергей Ивагло, Галина Сищук, Тетяна Гніда, Oleksandr Dumushynets, педагоги Харківської спеціальної школи №12,мали унікальну можливість підкачати колеса власного життя  та знайти сенс, як витримати цей жахливий виклик під назвою  –  війна  і гідно розпочати освітній процес 2022/2023 навчального року.

Педагогічний колектив  заряджений  на успіх  заради змін на краще, заради нашого спільного добробуту, заради нашої країни, заради наших дітей!

Дякую Iryna Minkovska  за підтримку в цей нелегкий  час, за віру в освітян!

Все буде  Україна!

Разом до перемоги!!!