Харківська Спеціальна  школа № 12 в грудні 2021 року, напередодні Нового року

Харківська Спеціальна  школа № 12 в грудні 2021 року, напередодні Нового року,  раділа новій покрівлі спального корпусу, яка створювала комфорт та затишок  для відпочинку  дітей з особливими освітніми потребами.

7 липня 2022 року зруйновано нову покрівлю  під час влучення  2-х балістичніх ракет в заклад освіти з боку російської федерації.

Але, якщо рашисти думають, що нас можна залякати, зламати,  зневірити -Ні‼

Небайдужі, незламні, хоробрі  харків’яне з величезним серцем і щирою українською душею об’єднують зусилля  заради майбутньго  України! Усім відомо,що покрівельні роботи, чи то монтаж, ремонт чи реконструкція вимагають від будівельника особливої ​​кваліфікації, оскільки фахівець  працює в екстремальніших умовах. А в теперішній, небезпечний час,  ці роботи виконувати вкрай важко, але є люди, які  роблять не жаліючи себе  усе можливе,  аби якнайшвидше завершити роботи та не допустити руйнувань та підтоплення  закладу освіти  у разі непогоди.

Дякуємо Ользі Скоровій  та  Павлу Филиппенко за життєву позицію, за людяність, за підтримку!

Слава нації!!!