13 липня — 140 день Україна протистоїть повномасштабному вторгненню Росії

13 липня — 140 день Україна протистоїть повномасштабному вторгненню Росії. На Харківщині  ідуть бої, російські війська продовжують обстріли цивільних об’єктів. 7 липня Харківська Спеціальна  школа № 12 зазнала суттєвих пошкоджень.  Кремлівський диктаторе веде брудну війну проти  України. Дає вказівки на знищення  житлових будинків, лікарнень, шкіл, дитячих садочків …Але ми українці незламні! Наші захисники та захисниці роблять все можливе, щоб ми стали на крок ближчими до перемоги над ворогом. А у нас освітян- свій фронт! Кожного дня  педагоги, батьки, співробітники  Харківської спеціальної школи №12,небайдужі харків’яни  роблять можливе і неможливе задля збереження  нашого спеціального закладу освіти! Майбутнє України в наших руках! Разом ми сила!