Весняна педагогічна рада

Життя-це постійний ланцюг змін. Виклики часу зумовили зміни і в освітній галузі України.

Всупереч тому, що російські окупанти нищать школи намагаючись позбавити українських дітей можливості навчатися, педагогічні працівники Харківської спеціальної школи #12  гідно тримають освітній фронт та продовжують впроваджувати реформу НУШ.

Весна — час нових надій.

Весняна педагогічна рада  завдяки творчій групі під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи у початковій школі  Наталія Щолокова  стала  науково-педагогічною лабораторією, місцем, де радяться про шляхи розвитку школи, стратегічні напрями діяльності, знайомляться з новими технологіями в освіті, прогресивним педагогічним досвідом.

Учасники сповна відчули, що Нова українська школа – це школа дитиноцентризму й інклюзивності; педагогіки партнерства, безпечного й розвивального простору, який творять креативні педагоги для учнів покоління Альфа.

Такі педагогічні ради справді надихають стати «зміною, яку хочеш бачити у світі».

Змінюємося!

Тримаймося!