Global Money Week 2023

Тримаємо фінансовий фронт!!!

Вихованці гуртка “Декоративно-ужиткове мистецтво” Харківської спеціальної школи # 12″ із  задоволенням прийняли участь у конкурсі Global Money Week 2023 ( “Гроші та добробут у моїй країні” ) та надіслали фото виробів ручної роботи,  які допомагають заощадити гроші у повсякденному житті, використовуючи різноманітні матеріали, які, на перший погляд,  втратили цінність та підлягають утилізації.

1. Пошиття сумки шопер із залишків тканини та різноманітних оздоблювальних матеріалів (Пашинський Іван 5 клас, Лисанова Анна 5 клас, Овчарова Дар’я 9 клас, Савельєва Мілана 3 клас)
  2. Прикраси з залишків бісеру (подарунки родичам та друзям) Сестри Бичкова Орина та Бичкова Мирослава
  3. Виготовлення квітів-подарунків власноруч на свято жінок ( Савельєва Мілана 3 клас)
  4. Приготування домашніх смаколиків ( це набагато дешевше, ніж купувати )