Канікули

Канікули – час відпочинку учнів та час підвищення професійного рівня вчителів . Сьогодні пройшло засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів на тему “Освітня гейміфікація в контексті Нової української школи». Мета початкової школи – формування людини, яка хоче і вміє самостійно вчитися, сприймати інформацію, працювати з нею, сортувати її, осмислювати, творити. Щоб учень став рівноправним учасником процесу освіти, необхідно озброїти його техніками та прийомами, спрямованими на розвиток пам’яті, уваги та образного мислення, сформувати навички дослідницької поведінки. Лише за такого розвитку кожна дитина відповідно зі своїми особистими властивостями та здібностями знайде себе і самореалізується.