Цибулини квітів від благодійного освітнього проєкту Flowers4school

Квіти і війна — хтось скаже — речі несумісні…

А ми вважаємо, де квіти, там є – життя, надія, натхнення  і радість.

Приємна новина!

Комунальний заклад  Комунальний заклад “Харківська  спеціальна  школа  № 12” Харківської  обласної  ради отримали довгоочікуванну посилку з цибулинами  квітів  від благодійного освітнього  проєкту Flowers4school , який має на меті познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи.

Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

Впевнені, навесні,  квітучі клумби нашого закладу освіти  стануть антистресом для усіх учасників освітнього процесу!

З любов’ю  до України!

Дякуємо Нідерландським друзям за  чудову можливість  зробити простір навколо нас яскравим та запашним.