Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

З  метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, з метою створення безпечного освітнього середовища, формування позитивних соціальних установок в КЗ « Харківська спеціальна школа № 12» пройшла Всеукраїнська кампанія « 16 днів проти насильства»( 25 листопада – 10 грудня) Спільними зусіллями всього педагогічного колективу та соціально- психологічної служби закладу наші учні були в  режимі онлайн обізнані з діями проти насильства, боротьбою зі СНІДом, рабством та діями щодо захисту прав людини. До участі в кампанії також активно долучилися наші шкільні офіцери поліції з лекцією «Права людини понад усе! Поліція завжди на захисті твоїх прав». Проведені заходи, спонукали учнів до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей; сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків. ВІД ЗНАННЯ ДО БЕЗПЕКИ!