День Збройних сил України

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначають з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше, бо ми всі віримо в нашу армію, яка наближає Перемогу.

В рамках патріотичного виховання учнів нашої школи було підготовлено та проведено виховний захід  до Дня Збройних Сил України. Дуже важливо у ці непрості часи для нашої держави виховувати свідомих громадян – патріотів.

Учні висловили глибоку подяку та шану найкращим синам та донькам України, які в цю хвилину захищають Незалежність та Свободу нашої Батьківщини .

Повертайтеся живими! Слава ЗСУ! Слава Україні! Ми Переможемо!