Міжнародний  освітній  проєкт  “Україна  – шлях  до Незалежності ”  День  п’ятий

Ранок для учасників освітньої  подорожі розпочався з музикотерапії за мотивами українських народних пісень. Діти на собі відчули цілючу силу музики.

Заняття  з театрального мистецтва набирають  обертів. Креативні,  талановиті, юні митці навчають дітей найкращим театральним   практиками.

А тим часом дорослі учасники освітньої  подорож відвідали центр соціальних інніціатив Білостоку, який об’єднує соціально-відповідальний бізнес, владу та громадський сектор задля реалізації соціальних проєктів та ініціатив в воєводстві. В центрі створені осередки задля допомоги  нужденним, реалізуються  освітні проєкти для різних поколінь,  надається  правова  допомога, підтримується  розвиток культури  і спорту.

Наступна зустріч  відбулась в національному центрі аутизму. Це найсучасніший освітній осередок для дітей з аутизмом. Директор центру і педагогічний колектив це єдиний механізм, який працює задля розвитку дітей з аутизмом. Колеги-педагоги щиро ділилися своїми надбаннями.

Спільне заняття з орієнтування у просторі на якому досвідчені інструктори провели  практичне заняття завдяки якому кожен мав змогу відчути на собі життя людини зі складними порушеннями зорової функції. Отримали навички супроводу людини з особливими потребами.

ПЕКЕЛЬНА КУХНЯ від неперевершеного Rafal Gawkowski . Під час майстер-класу  учасники освітнього процесу приготували святкову вечерю.

Дякуємо організаторам  Longin Graczyk  та Валентині  Бутенко за отримані емоції і знання!!!