Міжнародний  освітній  проект  “Україна  -шлях  до  Незалежності ” День четвертий

Традиційно для учасників освітньої подорожі день розпочався з авторського сніданку від Rafal Gawkowski .

Заняття з музикотерапії. Це унікальна стародавня методика –  така близька й необхідна людям, є універсальним засобом спілкування в різних культурних колах. Це специфічна мова, яка народжується з особових емоцій і задовольняє потребу в естетичних переживаннях. Музика надає велику свободу у прояві своїх емоцій, тому що володіє всією палітрою різноманітних виражальних засобів, що реалізуються через звуки, в яких переважають ті чи інші почуття.

Театральне заняття з  креативною, талановитою молоддю. Діти  мали можливість проявити  свої  індивідуальні здібності та вміння взаємодіяти.

Спа-терапія. Сьогодні що таке СПА процедури знає практично кожен, хто стежить за своєю красою і здоров’ям. Діти з особливими потребами  відчули на собі   чудодійну силу СПА-процедур – одночасно  емоційно розслабилися  та підтримали фізичне здоров’я в різних видах саун, соляній та кріо  кімнатах ну і звичайно не обійшлося без водних атракціонів.

Прогулянка чарівним містом Білосток-вивчення історичного минулого і сьогодення  польського містечка.

Завершився день в ресторані  KFC – улюбленому місці сучасної молоді України  та Польщі.

Дякуємо організаторам подорожі  Longin Graczyk   та Валентині  Бутенко  за можливість розвитку наших незвичайних дітей