Міжнародний  освітній  проект “Україна  – шлях до Незалежності ” День шостий☝

Незвичайний ранок!  учасники освітньої подорожі познайомилися з організацією ” Ми для інших” Rafał Średziński  Завдяки діяльності цієї організації  наш світ стає щасливішим і прекраснішим, він наповнюється любов’ю. В рамках освітньої подорожі ми відвідали  благодійну крамницю  і переконалися, якщо є бажання  і небайдужі серце – творити добро легко.

У нашому сучасному світі багато людей не знають, що значить робити добро. Всі зайняті своїми проблемами, їх не цікавлять проблеми інших.

Винятком є польська організація ” Ми для інших”,  яка об’єднує зусилля заради кращого майбутнього  людей з особливими потребами, роблять життя людей наповненим!

Цих людей бентежить стан справ в Україні, вони співчувають українцям які потерпають від  дій рашистів. Для  здобувачів освіти Харківської спеціальної школи, яка була зруйнована в наслідок влучання двох балестичних ракет у липні 2022 року вони підготували несподівані  і дуже потрібні подарунки

Все в світі взаємопов’язане, ну а точніше, що посієш, те й пожнеш.

Дякуємо організації ” Ми для інших” –  ви є прикладом людяності для інших.

Театральні заняття потрохи розкривають  дітей, які відчули на собі жахи війни.

Неперевершена Agnieszka D-k  продовжила  майстер-клас  з орієнтування у просторі. Ми набули практичних знань, які будемо запроваджувати в Україні.

Rafal Gawkowski  з чарівною майстринею провели для учасників освітньої  подорожі  майстер-клас  з розпису пряників.  Кожний учасник створив свій неповторний кулінарний шедевр.

Довгоочікуванна зустріч з натхненником проєкту Longin Graczyk , який  піклується про долю України  і робить все можливе і неможливе для покращення життя багатьох  людей.

Взаємодіємо заради миру  Валентина Бутенко  ” Право вибора ” @longinGraczyk “Ari Ari”