Засідання педагогічної ради

30 березня відбулося засідання педагогічної ради закладу освіти на тему: «Підвищення професійної компетентності педагога в умовах Нової української школи».

Порядок денний засідання:

1. Про «Підвищення професійної компетентності педагога в умовах Нової української школи». (Доповідач: заступник директора з НВР Леонова Світлана Іванівна).
  2. Про «Рамку безперервного професійного розвитку вчителя» (Доповідач: вчитель іноземної мови (англійської) Толстих Марія Вадимівна)
  3. Про «Підвищення професійної компетентності педагога в умовах Нової української школи. Всеосвіта – спільнота активних освітян». (Доповідач:вчитель початкових класів Кропивна Олена Іванівна).
  4. Про «Підвищення професійної компетентності вчителя – логопеда в умовах НУШ». (Доповідач: вчитель – логопед Гопанчук Аліна Григорівна).
  5. Про «НУШ: особливості навчання в адаптаційно- ігровий період початкової школи». (Доповідач:вчитель початкових класів Тимофєєва Зінаїда Михайлівна).
  6. Про «Розвиток професійної компетентності учителя: можливості,механізми, проблеми». (Доповідач:вчитель початкових класів Гребеник Людмила Іванівна).