Команда учнів нашої школи «Star City»

Команда учнів нашої школи «Star City» у складі: Сащук Аліси, Чекунова Володимира, Літовченко Богдана, Єрмоленко Івана, Попова Дмитра отримали першу нагороду у номінації «Основні цінності». Другий рік поспіль команда бере участь у фкстивалі. Кожного року учні натхненно праціюють над вирішенням теми сезону та демонструють навички  у конструюванні, програмуванні та командоутворенні. Участь у такому масштабному турнірі булла не легкою, але вони це зробили. Діти отримали незабутній досвід, нові знайомства, медалі та смачні і корисні подарунки від компаній- партнерів. Бажаємо успіхів та натхнення, не полишати почату справу.