Захід присвячений Міжнародному Дню Миру.

21 вересня 2023 року в «Харківській спеціальній школі № 12» відбувся загальношкільний захід присвячений Міжнародному Дню Миру.

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Вихователем Коноваловой Т.І. був проведен захід «Українці прагнуть миру». Школярі висловлювали побажаннями миру та злагоди, добра для всього світу. Також учні школи приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Діти намалювали та зробили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. На кожному паперовому голубі написали, що для них є мир. Адже найбільше у світі щастя – це МИР.