Ласкаво просимо на сайт Комунального закладу "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради!

Міжнародний день демократії

15 вересня світ відзначає Міжнародний день демократії. Він встановлений Генеральною асамблеєю ООН у 2007 році, з метою нагадати світовій спільноті про значення демократії у житті.

Сьогодні, 15 вересня, в закладі освіти «Харківська спеціальна школа № 12» були проведені заходи до Міжнародного дня демократії, який підкреслює важливість демократичних цінностей, свободи, прав людини та участі громадян у прийнятті рішень.

Демократія – це набагато більше, ніж просто система влади. Це ідеал, який об’єднує нас у боротьбі за справедливість, рівність і гідність для всіх людей. Це можливість висловлювати свою думку та сприяти розвитку суспільства на шляху до прогресу і гармонії.

Цього дня ми також вшанували всіх, хто присвятив своє життя захисту демократичних цінностей і прав людини. Це активісти, політики, журналісти, інтелектуали та всі, хто працює на благо суспільства і прагне забезпечити краще майбутнє для всіх нас.

Нехай Міжнародний День Демократії нагадує нам про нашу відповідальність перед майбутніми поколіннями і об’єднує нас у спільних зусиллях для зміцнення демократії та розвитку наших суспільств.

 

Comments are closed.