Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу. В контексті повномасштабної війни, проблема торгівлі людьми набула особливої актуальності та стала одним із найтяжчих наслідків для українського суспільства. Жертвою торгівлі людьми може стати будь-хто. Тому лише самобезпека та обізнаність особи, а також взаємодія всіх ланок державної влади здатна вберегти від торгівлі людьми громадян України. Сьогодні соціально-психологічна служба закладу спільно зі шкільними офіцерами поліції провела просвітницький захід для учнів “Людина не товар! Стоп! Торгівля людьми!”. Під часу заходу учні прослухали змістовну доповідь офіцерів поліції, переглянули шкільний інформаційний відеоролик, а також пройшли онлайн квест з безпечного працевлаштування та отримали сертифікат.Обізнані- значить захищені! Ми впевнені, що ці знання допоможуть нашим учням в майбутньому уникнути небезпечних ситуацій.