14  Жовтня вся країна відзначає одразу три  свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва та день захисників і захисниць України.

Учні школи взяли активну участь в організації та проведенні загальношкільного заходу, приуроченого історичним та релігійним святам. Зважаючи  на події, які відбуваються на сході країни, учні виявили активну громадянську позицію, мистецькі здібності, проявили глибину патріотичних почуттів; пронесли біль втрат, страху і, водночас, гордості за синів України, які захищають нашу Батьківщину крізь призму дитячої свідомості, у малюнках, віршах та піснях.

Малюнки, листи, смаколики, зроблені руками батьків і дітей були відправлені на фронт нашим воїнам- захисникам.