Війна, біль, розпач…. це не про залізобетонних харків’ян.

Небайдужі харків’яни, які  прийшли на допомогу в  Харківська Спеціальна   продовжують роботи  по закриттю вікон, щоб зберегти заклад  в осінньо-зимовий період.

Велетенські вікна  на сходах не тільки захищені від дощу та снігу, а й  стали дизайнерським рішенням  команди незвичайних, креативних однодумців.  Дякую Вам  за  бажання створити затишок там, де на перший погляд  це  створити неможливо.  А ще продовжується робота по відбудові стелі армстронг на І поверсі навчального корпусу.  Дякую кожному з Вас за те, що  випромінюєте  любов і світло!

Адміністрація і колектив Харківської спеціальної школи висловлює величезну подяку Ользі Скоровій, Павлу Филиппенко та всіх, хто долучився до цієї великої справи!

Все буде Україна!