Харківська Спеціальна  підтримує дітей в Польщі

Найкращим  подарунком  є книга. За всіх часів люди славили книгу..

Книга  є джерелом мудрості, цілителькою душі, сонячним сяйвом і рікою, що живить

Книга, враховуючи сьогодення   – важливе джерело знань для дітей, які вимушено із-за  війни в Україні  покинули  рідний дім. Отримайте насолоду від читання, розвивайтеся, зростайте разом з українськими книжками!

Слава Україні!

На початку складного  нового 2022/2023 навчального  року  для  колективу  Харківської спеціальної школи №12  організовано навчання в рамках співпраці   Червоний Хрест України  в Харківській області.

ВОЛОНТЕРИ  Червоного Хреста  в Харківській області  вже давно стали для нашої  освітянської спільноти -друзями, а  наразі виявилися ще і ангелами-охоронцями!

Під час  онлайн зустрічі  розглянуті питання  щодо безпеки в умовах  війни, бо найбільша цінність в світі – це людське життя! Дякуємо Вам за дбайливо ставлення до українців. Разом ми 💪 !

Бережіть себе Все буде Україна.