Важко уявити навчання учня без надійних помічників – словників, довідників, енциклопедій. Сьогодні у шкільній бібліотеці разом з учнями 5-Б класу було проведено урок «Історія моєї вулиці», на якому діти поділилися цікавою інформацію про рідну вулицю міста, познайомилися з довідковою літературою.

Шкільний бібліотекар Ніна Олександрівна запропонувала познайомитися з періодичною літературою. П’ятикласники відшукали в ній багато цікавої інформації. «Треба дружити зі словниками і енциклопедіями та ніколи не соромитися заглядати в книгу – такий висновок зробили учні».