1грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

1грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І заклад освіти займає у цій справі далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави – діти. Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, в Комунальному закладі “Харківська спеціальна школа N 12″ Харківської обласної ради відбулася зустріч учнів старших класів із спеціалістом від КНП ХОР ” Обласний клінічний центр профілактики і боротьби зі СНІДом” Овчаровою Вікторією Сергіївною. Учні прослухали лекцію ” ВІЛ/СНІД. Безпечна поведінка”, переглянули тематичні профілактичні відеоролики та взяли участь в створенні плакатів з побажаннями для ВІЛ-інфікованих дітей. Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист- це поінформованість.