В рамках Міжнародного круглого столу

В рамках Міжнародного круглого столу “Якість сучасної освіти в контексті постнекласичної парадигми:методологія,теорія, практика” було представлено досвід роботи Харківької спеціальної школи #12 на тему: “Створення якісного інклюзивного середовища для осіб з порушеннями зору”, проведено порівняльний аналіз систем спеціальної освіти України і Польщі. Під час наукового заходу були розглянуті актуальні питання: проблеми та перспективи сучасної освіти; виклики сучасної освіти ; посилення ролі практики у формуванні компетентностей майбутніх фахівців. По закінченні заходу підбили підсумки круглого столу, який став ще одним кроком до вирішення практичних завдань, пов’язаних з удосконаленням рівня освіти в Україні та необхідністю формування нового мислення у педагогів, дітей, батьків, випускників вишів. Дякуємо організаторам за плідні і цікаву роботу.