Курси підвищення кваліфікації день 1 від Я і моя школа

Курси підвищення кваліфікації день 1 від Я і моя школа Iryna Minkovska для вчителів Харківської спеціальної школи #12 «Інформаційні технології як інструмент освітнього процесу» (Д. Семьонова).

Наздогнати реальність, що швидко змінюється, може лише готовий до таких перегонів вчитель. Поступово відходить у минуле традиційна школа — школа пояснення, все активніше набирає силу школа нового типу — школа розвитку. В авангарді сучасної школи — вчителі-митці, генератори творчих ідей, розробники та реалізатори нових навчальних кейсів, активні користувачі та популяризатори інновацій. Змінюється світ – змінюються і педагоги Харківської спеціальної школи #12.