Тифлосемінар

11 січня на базі закладу освіти проведено тифлосемінар. На ньому були розглянуті такі питання:

1. Особливості організації позакласної та позашкільної роботи. (Доповідач учитель вищої кваліфікаційної категорії Кривцунова Олена Володимирівна ).
  2. Методи навчання учнів орієнтування у макро- і мікропросторі. (Доповідач вихователь спеціаліст Пономаренко Наталя Олександрівна).
  3. Диференційований підхід до навчання та виховання учнів. (Доповідач вихователь спеціаліст Прасоленко Наталя Володимирівна).
  4. Впровадження в практику роботи нових педагогічних технологій та іновацій. (Доповідач вихователь І кваліфікаційної категорії Лялюк Наталя Олексіївна).