Ласкаво просимо на сайт Комунального закладу "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради!

Онлайн-зустрічі зі співробітником Управління протидії кіберзлочинам в Харківській області  Департаменту кіберполіції

15 січня школярі/ учні  були учасниками  онлайн-зустрічі зі співробітником Управління протидії кіберзлочинам в Харківській області  Департаменту кіберполіції    Людмилою Федоровою.

Поліцейська розповіла про будні кіберполіції, ділилася корисними інсайтами, що поліпшуть  кірбезпеку пересічних громадян в повсякденному житті. Аудиторія слухачів вчилася розпізнавати та не піддаватися на ТОП -7 актуальних схем шахрайства.

З метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, різновидам шахрайства,  підвищенню обізнаності з кібербезпеки , формування у громадян патріотичних поглядів й активного залучення їх до боротьби на інформаційному фронті Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створили проєкт «МРІЯ».

Проєкт має офіційний сайт та декілька окремих ініціатив:

– бот та канал «StopRussia/MRIYA» (основний телеграм-канал, де здійснюється комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);

– бот «Народний месник» (виявлення техніки окупантів, його поплічників, підозрілі мітки, нерозірвані снаряди або випадки мародерства);

Дякуємо за змістовну зустріч та долучаємося до інформаційної протидії за посиланням https://t.me/+FVp2IctBvfBiODY6    !

Comments are closed.