Молодь з порушенням зору в рамках Міжнародної  освітньої  подорожі  набуває нові знання і навички.  Пізнанання навколишнього світу складний процес, і починаеться він з безпосереднього або опосередкованого почуттєвого пізнання. Основною умовою орієнтування в просторі є активне пересування в ньому.  Сьогодні протягом дня діти  отримували новий досвід з орієнтування  в новому просторі м  Білосток  (Польща).Дякуємо організаторам подорожі Longin Graczyk 🇮🇩 🇺🇦 Анжелика Ибр Валентина Бутенко  за  відкриття нових  можливостей  для наших незвичайних  дітей!