Міжнародна освітня подорож здобувачів освіти

Міжнародна освітня подорож здобувачів освіти Харківської  спеціальної  школи  №12 для дітей з порушенням зору розпочалася з файного українського  міста Львів.  Ми відвідали копальню кави, майстерню шоколаду і  стали зірками  газети #1 у Львові – газети для щасливих людей!

Пишаємося тим,що ми українці, ми й насправді залізобетонні і щасливі харків’яне!

Слава  Україні!

Учасники  Міжнародного проєкту  “Україна-шлях до Незалежності” вирушили з м.Львів(Україна) до м. Білосток(Польща).  Чекаємо з нетерпінням на зустріч з польськими друзями! Дякуємо за організацію і підтримку наших незвичайних дітей справжнім, небайдужім людям! Хай все те, що Ви робите для інших повернеться Вам сторицею !

Разом ми сила!

Незвичайні рюкзаки від української майстрині Ирина Мякоткина ,які були передані  Ольга Скорова  Дмитрий Скоров  першокласникам Харківської спеціальної школи №12  напередодні Свята Знань  в умовах воєнного стану потрохи доходять до адресатів.

Отримувати подарунки люблять, мабуть, усі. Хтось соромиться, коли йому дарують презент, хтось — щиро радіє, а хтось підстрибує від щастя. Подарунок поліпшує настрій, дарує відчуття потрібності та приносить найщиріші позитивні емоції.

Дякуємо,що незважаючи  ні на що Ви зробили свято дітей неповторним !

Слава нації!