Міжнародний освітній проект ‘ України- шлях до Незалежності”  День другий

Заняття з театрального мистецтва. Дізналися, що таке простір,⁉️як створити особистий простір,⁉️як взаємодіяти, ⁉️як отримувати задоволення, ⁉️як робити приємні речі оточуючим.

Екскурсія містом.

Білосток Białystok – найбільше місто північного сходу Польщі .Ян Клеменс Браницький збудував у Білостоку розкішний, величезний, бароковий палац, який називають «Підляським Версалем»

Учасники освітньої подорожі  нібито побували у Франції.

Rafal Gawkowski  гостинно зустрів учасників освітньої подорожі в установі, яка опікується людьми з порушенням зору  від 0 до …….  Пан Рафал  і його команда підготували багато сюрпризів і несподіванок.

На пікніку ми зустрілися з нашими польськими друзями Rafał Średziński , Marcin Kruhlej Kacper Wróbel …, які рік потому були в Харківській спеціальній школі #12  для дітей з порушенням зору. Після  побачених фото та відео  зруйнованого закладу, були обурені діями Росії  проти України  і  не могли зрозуміти, що зробили рашистам наші незвичайні діти.

Було багато активностей і розваг!

Ще була зустріч з надання правової допомоги людям з порушеннями зору.

Дякуємо Longin Graczyk та Валентині Бутенко  за організацію подорожі в такий непростий час, за Вашу мудрість і щире серце!