Міжнародний освітній проект “Україна-шлях до Незалежності ”  День 1

Вивчаємо культурну спадщину м.Білосток (Польща) -столиця Підляського воєводства, яка поєднує в собі красу мистецтва та природи .

Відвідали  театрі ляльок. Театр, який слухає та ставиться до глядачів як до надихаючих партнерів. Діти відчули на собі цілющу  силу мистецтва-театру.

Підляська філармонія та Опера – найсучасніший центр Європейського мистецтва та найважливіша культурна установа на північному сході Польщі.  Навіть якщо ви не великий прихильник фантазійних розваг, ця мінімалістична конструкція з бетону та скла зробить враження на вас.На колонах діти з порушеннями зору мали можливість прочитати ноти   З місткістю до 1000 головна сцена обладнана другим за величиною органом у Польщі. Цей зал також має мобільну платформу на стелі та скляні екрани, які допомагають налаштувати акустику залу. У  комплексі знаходиться відкритий амфітеатр з пишними садами. Та ще багато, багато іншого.. .

Rafal Gawkowski  Longin Graczyk та Валентині Бутенко    ви  подарували неперевершені емоції нашим дітям , які наразі так потрібні харків’янам.