Дитячі книжки від ГО “Право вибору”

Харківська Спеціальна отримали від ГО “Право вибору” Валентина Бутенко  яскраві, доступні  дитячі книжки 📚📚📚📚📚📚📚зі збільшеним шрифтом.

☝Достовірно відомо, що читання книг безпосередньо впливає на розвиток уяви.  Так ось саме читання книг є одним з найбільш дієвих способів розвитку уяви. Адже в процесі знайомства з сюжетом наш мозок малює нам картини, яких в реальності не бачить око.

Ми представляємо як виглядають ті чи інші персонажі, в якій обстановці відбуваються дії і інше і інше.

Читання – це своєрідна форма релаксації. Книга здатна одночасно і активізувати мислення, і розслабити, відволікти від  війни наших незвичайних дітей.

Читання книги допомагає боротися  зі стресом і поганим настроєм.

Дякуємо  за такий приємний подарунок🎁  та можливість розвитку наших дітей.

Все буде  Україна 🇺🇦💙💛