Читацький клуб

27 квітня відбулося чергове засідання книжкового клубу  учнів 5 х – 9 х класів . Читацький клуб — це можливість «оживити» нашу книгозбірню, постійно переглядати і нагадувати собі, які скарби в нас є. От і в цей день вихователь П’ятикоп Л.Є. познайомила дітей з творчістю Люсі-Мод Монтгомері, книги якої стали визнаною класикою світової літератури. Їх автор отримала світову популярність і навіть була нагороджена орденом Британської імперії. У1908 році світ побачив перший повноцінний роман Люсі Мод Монтгомері, який згодом приніс їй найбільшу славу – «Енн із Зелених Дахів». Книга досі вважається одним з кращих творів англомовної дитячої літератури.