37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС

6 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії техногенною катастрофою в ядерній енергетиці. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх тих, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.
Сьогодні з учнями 5х – 12х класів нашої школи була проведена година пам’яті “Чорнобиль не має минулого”.
Діти ознайомились з наслідками радіаційного забруднення, закріпили свої знання за допомогою інтерактивної вікторини та складали асоціативний кущ “Чорнобиль”.
Людство має об’єднатися у спільному пошуку шляхів порятунку від загрози екологічного лиха. Кожна людина відповідальна за майбутнє нашої Землі!