«Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»

У рамках щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану» 17 травня в початковій школі КЗ “Харківська спеціальна школа #12” ХОР пройшов єдиний національний урок «Безпечна дорога додому», метою якого була безпека дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок ДТП,сприяння вихованню безпечної поведінки дітей на дорогах в умовах воєнного стану

Сьогодні учні 5, 6,7 класів разом з вчителями Бобрусь Інною та Іриною Кудряшовою в рамках національного проєкту “Безпечна країна” засвоїли основи безпеки дорожнього руху та правила пішохода, як учасника дорожнього руху.

З 15 до 21 травня 2023 року в Україні триватиме перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Було б злочином залишитися осторонь цього заходу, бо дорога – об’єкт особливої небезпеки. Безпека на дорозі – дуже важлива тема, яку необхідно обговорювати з дитиною. Учні 8-12 класів стали активними учасниками цього заходу. Дізнатися нове, згадати вже відоме, закріпити набуте щодо правил дорожньго руху для пішоходів. Під таким гаслом організатори заходу, учитель Крилов Павло Сергійович та вихователь Рябченко Юлія Володимирівна провели захід.