“Безпечна дорога додому”

19 травня 2023 року в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху в КЗ «Харківська спеціальна школа № 12» Харківської обласної ради відбулася онлайн-зустріч “Безпечна дорога додому” учнів початкової школи зі шкільним офіцером поліції Мамоненко М.С.

Під час зустрічі офіцер розглянув важливі теми: перетин проїжджої частини дороги, безпечна поведінка під час руху тротуаром, правила юних велосипедистів, правила поведінки під час посадки і висадки з транспорту,  важливість світловідбиваючих елементів на одязі у вечірній час. Такі зустрічі з учнями – це ефективний спосіб профілактики ДТП за участю дітей. Дякуємо нашому шкільному офіцеру поліції за небайдуже ставлення до своїх підопічних!