Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в нікуди наркотики!

Сьогодні, 17 січня, в рамках профілактики здорового способу життя у співпраці психологічної служби закладу сумісно з “Фондом рятування дітей та підлітків України від наркотиків” ХМГО для учнів 5-8 класів була проведена лекція ” Правда о наркотиках”. Лекцію провів лектор фонду Ананин Дмитро Сергійович. Під час лекції були розглянуті наступні питання:

будь- який наркотик- отрута;

наркотики утримуються в організмі роками;

наркотики приглушують усі відчуття;

наркотики впливають на розум;

шкала емоційних тонів.

Проведений захід викликав великий інтерес всіх учасників та виявився міцною основоюв боротьбі за здоровий спосіб життя підлітків