13 січня 2022 року відбулася перша гра Kids2IT у 2022 році.

Харківська спеціальна школа №12 вдруге запросила Kharkiv IT Cluster на гру. Учні вже дивували нас своїми ідеями минулої зустрічі, а що цього разу?

Ми доклали максимум зусиль для того, щоб показати дітям, які сфери діяльності людини охоплює IT. Ми навели безліч прикладів, де кожен з нас використовує IT в житті. І, звичайно, обговорили майбутнє технологій. Результатом нашого з дітьми спілкування стала енергійна гра Kids2IT та два чудових дитячих проєкти.

Браслет, що допомагає боротися зі словами-паразитами

Багато зайвих і безглуздих слів часто псують враження від промовця: «типу», «якби б це», «коротше», «таки», «ну». Діти пропонують позбутися цих слів назавжди. В цьому їм допоможе спеціальний браслет. За допомогою мікрофону цей девайс фіксуватиме всі слова, що його каже власник. Коли пристрій розпізнає слова-паразити, він видає звуковий сигнал.

Автоматизоване ліжко.

Багато хто з нас мріяв, щоб ліжко застилялося самостійно. Друга команда дітей на грі Kids2IT розв’язала цю проблему. Автоматизоване ліжко може не тільки самостійно стелились, а й має інші цікаві функції:висувний телевізор;прихований генератор (а раптом вимкнуть світло);

міні-бар із кока-колою. Відгуки учасників гри «Сьогодні ми пройшли невеликий курс «Знайомство з IT». Мене обрали проєктним менеджером, я контролював діяльність всієї команди та фіксував час. Було цікаво, весело. Я дізнався як розробляють проєкти. Мені сподобалось», — Аскар, учень 12 класу школи №12.

«Я багато дізналася по сферу IT. Дізналася про те, як розробляють ігри, нові додатки. Всі професії, про які ми спілкувались, були для мене новими. Найбільше мені сподобалась гра, бо ми самостійно змогли розробити проєкт», — Поліна, учениця 12 класу школи № 12.

Kharkiv IT Cluster вітає всіх з початком другого семестру! Зустрінемось на наступній грі.