25 жовтня у школі-інтернаті відбулося засідання педагогісної ради на тему:” Формування патріотичної свідомості учнів у виховному процесі спеціальної школи-інтернату”.

З доповідями виступили:

Заступник директора з виховної роботи Коломієць Т.Т. “Формування патріотичної свідомості учнів у виховному процесі спеціальної школи-інтернату”

Вихователь вищої категорії Андрієвська О.В. “Здобутки та перспективи роботи щодо національно-патріотичного виховання учнів”

Керівник гуртка “Українські народні інструменти Войтенко К.К. “Естетичне виховання як фактор формування духовних якуостей особистості”

Вихователь І категорії Сотникова Л.В. “Роль шкільного музею бойової слави у патріотичному вихованні учнів”

Бібліотекар Стрімовська Н.О. “Бібліотека – інформаційний осередок національно-паптріотичного виховання”

Вихователь ІІ категорії Павленко Л.О. “Впровадження елементів народної культури як складова національно-патріотичного виховання “